Biuro tłumaczeń MIW w Sejmie RP

Data publikacji: 2018/03/12, zmodyfikowano: 2018/09/29

Author

Autor: Rafał Ciecierski


Biuro tłumaczeń MIW w Sejmie RP

Biuro tłumaczeń MIW w Sejmie RP

W dniu 28 lutego 2018 nasze biuro tłumaczeń zrealizowało zlecenie, w którym naszym zadaniem było zapewnienie zorganizowania tłumacza w kombinacji językowej angielski – polski oraz polski– angielski do wykonania przekładu tłumaczenia konsekutywnego.

Na odpowiednie przygotowanie się do realizacji mieliśmy niewiele czasu, ponieważ informację o spotkaniu dostaliśmy raptem na dzień przed wydarzeniem. Zagraniczny Klient, który potrzebował tłumacza, miał się spotkać z kilkoma posłami w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej na ulicy Wiejskiej. Podczas tego nieoficjalnego spotkania uczestnicy mogli wymienić się poglądami i uwagami na różne tematy. Naszym zadaniem było zapewnienie w krótkim czasie tłumacza, który wykaże się nie tylko świetnym przekładem, ale i dyplomatycznym językiem. Najistotniejsze było dokładne przełożenie treści, które były przekazywane na spotkaniu. Zadanie udało się zrealizować w 100%. Tłumaczka, którą zapewniliśmy posiadała odpowiednie doświadczenie, a dzięki naszej realizacji mogła je wzbogacić o kolejne. Całe spotkanie zakończyło się w niecałe dwie godziny. Na koniec Klient kończąc wyraził swoje ogromne zadowolenie za tak szybkie zapewnienie tłumaczenia, o tak wysokiej jakości.

Powyższy przykład pokazuje, że nie obawiamy się realizacji zleceń pod presją czasu oraz dążymy konsekwentnie do uzyskania jak największej satysfakcji klientów naszego biura z proponowanych przez nas usług i zleceń.

Summary
Event
Biuro tłumaczeń MIW w Sejmie RP
Location
Sejm RP, Wiejska 4,Warszawa,mazowieckie-00-902
Starting on
February 28, 2018
Ending on
February 28, 2018
Description
W dniu 28 lutego 2018 nasze biuro tłumaczeń zrealizowało zlecenie, w którym naszym zadaniem było zorganizowania tłumacza w kombinacji językowej angielski – polski do wykonania przekładu konsekutywnego.