Tłumaczenie dla firmy budowlanej

Data publikacji: 2017/05/19, zmodyfikowano: 2017/12/11

Author

Autor: miw


Tłumaczenie dla firmy budowlanej

W dniu 18 maja w godzinach 10:00-15:00 mieliśmy przyjemność po raz kolejny wykonać przekład dla jednej z firm budowlanych. Nasz tłumacz języka chińskiego uczestniczył w rozmowach handlowych pomiędzy reprezentantami firmy oraz jej Klientami.

Nasz Klient jest obecny na polskim rynku już od kilkudziesięciu lat. W tym czasie firma przeprowadziła liczne realizacje budowlane na ternie całej Polski. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i kadrze wyselekcjonowanych specjalistów, firma cały czas rozwija się i angażuje w kolejne przedsięwzięcia na coraz większą skale.  Znacząca cześć z nich została wykonana na terenie Warszawy.  To właśnie tutaj zostało przez nas zrealizowane tłumaczenie ustne  – na Szczęśliwicach. Podczas zlecenia tłumacz miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności językowych zarówno w zakresie słownictwa marketingowego, prawnego, jak i handlowego.

Czy napotkaliśmy jakieś trudności?

tłumaczenie dla firmy budowlanejTłumaczenia podczas rozmów handlowych wymagają od tłumacza nie tylko umiejętności językowych ale również znajomości specyfiki negocjacji. Zachowanie odpowiednich norm podczas spotkania i odpowiednie ich przełożenie może wpłynąć na jego wynik. Właśnie dlatego ogromnie ważne jest aby podczas tego typu wydarzeń zostali na miejsce wydelegowani tłumacze z odpowiednimi umiejętnościami. Dzięki wieloletniej praktyce nasi tłumacze nabyli konieczne umiejętności, które pozwalają im wykonywać zlecenia tego typu na najwyższym poziomie – świadczy o tym zadowolenie Klientów, którzy po raz kolejny decydują się powierzyć nam obsługę tłumaczeniową podczas planowanych wydarzeń. Tłumaczenie dla firmy budowlanej nie stanowi dla nas problemu.

Ogromnie cieszymy się z zaufania, którym zostaliśmy obdarzeni. To dla nas wyróżnienie, że mogliśmy ponownie zaproponować nasze usługi i uczestniczyć podczas spotkań z Klientami firmy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zlecenia! 🙂