Obsługa tłumaczeniowa podczas Orlen Warsaw Marathon 2018.

Data publikacji: 2018/04/22, zmodyfikowano: 2018/08/03

Author

Autor: admin


Obsługa tłumaczeniowa podczas Orlen Warsaw Marathon 2018.

Obsługa tłumaczeniowa podczas Orlen Warsaw Marathon 2018 (21.04.2018)

Na dzień 22 kwietnia 2018 został wyznaczony termin bardzo prestiżowej imprezy sportowej – Orlen Warsaw Marathon. W przeddzień tego wydarzenia, czyli 21 kwietnia 2018 zostaliśmy zaangażowani do obsługi językowej konferencji  (zapewnieniu tłumaczenia oraz sprzętu), która towarzyszyła maratonowi.

Orlen Warsaw Marathon

Orlen Warsaw Marathon to maraton, którego trasa wiedzie po Warszawie i jest rozgrywany od 2013 roku. Od pierwszej edycji w jego ramach rozgrywane są Mistrzostw Polski w Maratonie Mężczyzn. Od 2014 roku bieg posiada certyfikację IAAF Road Race Silver Label. O randze całej imprezy może świadczyć fakt, iż startujący zawodnicy to reprezentanci z całego świata

Obsługa tłumaczeniowa od MIW

Artur Kozłowski - zwycięzca maratonuTegoroczna edycja przyniosła ze sobą konferencję biegową , której Klient powierzył obsługę tłumaczeniową naszej firmie. Biuro Tłumaczeń MIW było odpowiedzialne za dostarczenie tłumaczenia symultanicznego polsko-angielskiego oraz zapewnienie systemu do tłumaczeń, w tym jednej kabiny, 150 odbiorników na podczerwień ze słuchawkami oraz całej wymaganej aparatury.

Jeden blok tłumaczenia

Całe spotkanie potrwało niecałe dwie godziny (jeden blok) i rozpoczęło się od powitania zaproszonych gości, w tym m.in. Ambasador Izraela, Pani Anny Azari. Następnie rozpoczęła się debata, na którą zostali zaproszeni tacy goście jak: lekarz specjalizujący się w obszarze ortopedii oraz traumatologii, psycholog sportowy, fizjoterapeuta (osteopata), były polski sprinter i płotkarz – wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Całe spotkanie poprowadził Aleksander Dzięciołowski  – znany dziennikarz sportowy specjalizujący się w tematyce lekkiej atletyki.

Tłumacze zapewnieni przez nasze Biuro Tłumaczeń, zmierzyli się z szeroko rozumianą tematyką sportową, gdzie poruszane były również aspekty medyczno-psychologiczne. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu oraz przygotowaniu się całe spotkanie zakończyło się zgodnie z oczekiwaniami , dzięki czemu zebraliśmy kolejne pozytywne recenzje.

Summary
Obsługa tłumaczeniowa podczas Orlen Warsaw Marathon 2018
Article Name
Obsługa tłumaczeniowa podczas Orlen Warsaw Marathon 2018
Description
Na dzień 22 kwietnia 2018 został wyznaczony termin bardzo prestiżowej imprezy sportowej – Orlen Warsaw Marathon. W przeddzień tego wydarzenia, czyli 21 kwietnia zostaliśmy zaangażowani do obsługi językowej konferencji (organizacja tłumaczenia oraz niezbędnego sprzętu), która jest nieodłącznym elementem maratonu.
Author
Publisher Name
Biuro Tłumaczeń MIW
Publisher Logo