Otwieramy salon samochodowy.

Data publikacji: 2018/12/19, zmodyfikowano: 2018/12/19

Author

Autor: Rafał Ciecierski


Otwieramy salon samochodowy.

10 grudnia 2018 na warszawskiej Pradze miało miejsce otwarcie nowego salonu samochodowego. Jako, że Klient zapragnął zrealizować to wydarzenia z rozmachem, na otwarcie zostali zaproszeni goście z zagranicy, którym należało zapewnić tłumaczenie. Tu z pomocą przybyło nasze Biuro Tłumaczeń MIW. Było to dla nas kolejne już tłumaczenie w trakcie otwarcia salonu samochodowego.

Salon, który został otwarty na pierwszy rzut oka może się wydawać stosunkowo niewielki. Sam fakt, iż mieści on maksymalnie 3 samochody może to potwierdzić. Nie przeszkadza to jednak w stwierdzeniu, że salon jest unikatowy na skalę międzynarodową. W ofercie znajdą się najnowsze narzędzia digitalowe oraz nowoczesne rozwiązania, które umożliwią odwiedzającym zapoznanie się z całą ofertą marki. Na wszystkich urządzeniach zainstalowano specjalną aplikację, która przez cały proces zakupowy towarzyszy zarówno kupującemu, jak i sprzedawcy. Te oraz inne kwestie były poruszane przez najważniejsze osoby związane z tą popularną marką. Klient poprosił nasze biuro o zapewnienie tłumaczenia symultanicznego polsko – angielskiego wraz z wynajmem jednej kabiny z aparaturą. Dodatkowo wszystkich czterdziestu uczestników zaopatrzyliśmy w zestawy słuchawkowe, umożliwiające odsłuch przekładu językowego.

Do obsadzenia pozostały jeszcze osoby bezpośrednio odpowiedzialne za tłumaczenie z kabiny. Tłumacze, których oddelegowaliśmy do wykonania powyższego zlecenia musieli mieć wiedzę techniczną oraz – w podstawowym stopniu – motoryzacyjną, aby móc precyzyjnie oddać znaczenie wszystkich pojawiających się pojęć. Wymaganiom Klienta zdołaliśmy podołać, pozostawiając za sobą kolejny raz pozytywne wrażenie.

Tłumaczenie w trakcie otwarcia salonu samochodowego – Podsumowanie

Mamy nadzieje, że praca, którą wykonaliśmy na rzecz naszego Klienta przyczyni się do samych sukcesów nowo otwartego salonu, czego z całego serca życzymy.

Summary
Wykonaliśmy tłumaczenie w trakcie otwarcia salonu samochodowego.
Article Name
Wykonaliśmy tłumaczenie w trakcie otwarcia salonu samochodowego.
Description
10 grudnia 2018 na warszawskiej Pradze miało miejsce otwarcie nowego salonu samochodowego. Jako, że Klient zapragnął zrealizować to wydarzenia z rozmachem, na otwarcie zostali zaproszeni goście z zagranicy, którym należało zapewnić tłumaczenie.
Author
Publisher Name
Biuro Tłumaczeń MIW
Publisher Logo