Tłumaczenie dla firmy FOAMAX

Data publikacji: 2016/10/05, zmodyfikowano: 2017/11/30

Author

Autor: miw


Tłumaczenie dla firmy FOAMAX

W dniach 4 i 5 października mieliśmy przyjemność wraz z firmą Foamax uczestniczyć w organizowanej przez PERN S.A. konferencji dotyczącej tematyki zabezpieczeń i środków przeciwpożarowych. Wykonaliśmy tłumaczenie konsekutywne z języka angielskiego podczas prezentacji zagranicznych prelegentów. Nasza praca włożona w tłumaczenie dla firmy FOAMAX zaowocowała dużym zadowoleniem Klienta.

Dwudniowa konferencja o bogatym programie odbyła się w hotelu Kawallo w Słubicach, urokliwym i zacisznym miejscu w sercu lasu, które pozwoliło uczestnikom w pełni skupić się na trudnych zagadnieniach omawianej tematyki. Skupienie było niezbędne, ponieważ omawiane tematy dotyczyły ochrony przed bezlitosnym żywiołem – ogniem.

Firma Foamax, której towarzyszyliśmy, zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań systemów przeciwpożarowych, co obejmuje zarówno dystrybucję urządzeń gaśniczych, jak i projektowanie i wykonawstwo instalacji. Zagadnienia poruszane podczas konferencji wspaniale wpisały się w ten zakres. Zajmowano się bowiem tak tematami ogólnymi, na przykład wprowadzaniem optymalnych i efektywnych w każdych warunkach zabezpieczeń przeciwpożarowych, jak i bardziej szczegółowymi. Do tych drugich zaliczają się procedury i sposoby postępowania przy poszczególnych rodzajach pożarów. Również zmiany w prawodawstwie, mające wpływ zarówno na producentów środków gaśniczych, jak i na nas wszystkich – użytkowników. Tłumacz musiał wykazać się więc nie tylko dogłębną znajomością wysoko specjalistycznego słownictwa dotyczącego zagrożeń pożarowych czy zabezpieczeń przed nimi. Przydała się również znajomość terminologii prawniczej, aby w pełni przekazać uczestnikom prezentowane przez prelegentów treści.

Dzięki pracy naszego tłumacza uczestnicy konferencji mogli zaznajomić się ze szczegółowymi informacjami, przyczyniającymi się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa nas wszystkich. Praca przy konferencji omawiającej tak istotne tematy była dla nas wyróżnieniem, a poczucie ważności wykonywanych zadań – ogromną nagrodą.

Tłumaczenie dla firmy FOAMAX – referencje

Dodatkowo dziękujemy firmie Foamax za ciepłe słowa, które usłyszeliśmy po zakończonej konferencji oraz za referencje.