Tłumaczenie konsekutywne dla firmy budowlanej

Data publikacji: 2017/04/21, zmodyfikowano: 2017/11/30

Author

Autor: miw


Tłumaczenie konsekutywne dla firmy budowlanej

W dniu 20 kwietnia w godzinach 13:00-15:00 mieliśmy przyjemność wykonać zlecenie dla  jednej z wiodących firm budowlanej.  Zrealizowaliśmy tłumaczenia konsekutywne w kombinacji językowej polski-chiński podczas spotkań z Klientami firmy. Całość zlecenia odbywała się w Warszawie i dotyczyła przedstawienia obecnych projektów naszego Klienta w stolicy jej zagranicznym kontrahentom.

Zlecenie wykonaliśmy dla koncernu budowlanego, który działa na terenie Europy już od wielu lat – w tym od kilkudziesięciu na terenie Polski.  Dzięki kadrze wysoko wykwalifikowanych specjalistów, firma realizuje najbardziej skomplikowane projekty budowlane na całym świecie, wykonując szeroki zakres usług budowlanych przy użyciu najnowszych technologii. Obecnie wiele z tych realizacji znajduje się w Warszawie oraz jej okolicach. Podczas zorganizowanego spotkania nasz tłumacz, wraz z przedstawicielami firmy oraz ich zagranicznymi Klientami, miał okazję zobaczyć obecnie realizowane budowy i zapoznać się z ich planami wykonania oraz przeznaczeniem.

Zlecenie rozpoczęło się w biurze budowy w centrum Warszawy. Po wstępnych rozmowach uczestnicy spotkania przemieszczali się po Warszawie oglądając obecne realizacje Klienta. Używane słownictwo podczas rozmów dotyczyło nie tylko budownictwa ale również marketingu. Dzięki obecności naszego tłumacza komunikacja pomiędzy uczestnikami wydarzenia przebiegała płynnie i bez komplikacji.

Tłumaczenie konsekutywne dla firmy budowlanej- dziękujemy za zaufanie

Tłumaczenie konsekutywne dla firmy budowlanejBardzo cieszymy się z zaufania jakim zostaliśmy obdarzeni. To dla nas ogromny zaszczyt, że mogliśmy uczestniczyć w tak ciekawym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mieli okazję ponownie zaproponować nasze usługi podczas tego typu wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu niezależnie od tego w jakiej kombinacji językowej będzie odbywało się tłumaczenie, ponieważ w naszym zespole mamy tłumaczy wykonujących przekłady z 40 języków!