Tłumaczenie konsekutywne – makijaż permanentny

Data publikacji: 2017/05/22, zmodyfikowano: 2017/11/30

Author

Autor: admin


Tłumaczenie konsekutywne – makijaż permanentny

W ostatni piątek (19.05.2017) wykonywaliśmy całodniowe tłumaczenie z języka angielskiego, tłumaczenie konsekutywne, podczas szkolenia dotyczącego technik makijażu permanentnego. Przekład odbył się w jednym z oddziałów firmy z branży kosmetycznej na warszawskim Wilanowie. Udział w szkoleniu wzięło ponad 30 uczestniczek związanych z branżą beauty. Wykład główny prowadziła specjalnie zaproszona na tę okazję doktor medycyny estetycznej, której wiedza została przekazana uczestniczkom właśnie za naszym pośrednictwem.

Organizowane przez naszego klienta szkolenie miało na celu przekazanie wiadomości na temat nadawaniu trwałego kształtu i koloru brwi, ust oraz kresek na dolnej i górnej powiece. Nauka obejmowała szkolenie dwoma różnymi metodami : metodą cieniowania oraz metodą włoskową. Uczestniczki szkolenia miały również okazję aby wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce i  przećwiczyć swoje umiejętności na zaproszonych modelkach.

Permanent make up. Tłumaczenie konsekutywne.Prelegenci przekazali również uczestniczkom wiadomości dotyczące budowy anatomicznej twarzy i skóry, zasad aseptyki i higieny. Omawiano też wymogi Sanepidu związane z branżą kosmetyczną. Prowadzący podczas wykładów zwrócili również szczególną uwagę na przeciwwskazania do zabiegu mikropigmentacji oraz przygotowanie klientów oraz stanowiska do zabiegu.

Branża kosmetyczna nie jest obca naszym tłumaczom, jednak jej specyfika wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy w tej dziedzinie. Nasi tłumacze świetnie odnajdują się również i w tej branży, dlatego wykonane tłumaczenie konsekutywne było bardzo owocne dla wszystkich uczestników szkolenia.

Dziękujemy za zaufanie

Bardzo cieszymy się z możliwości wykonania tłumaczenia podczas szkolenia dotyczącego technik makijażu permanentnego, którą stworzyła nam nasz klient – profesjonalna firma szkoleniowa w branży kosmetologicznej i kosmetycznej. My również skorzystaliśmy z wykładu poprzez zdobycie nowych doświadczeń.