Tłumaczenie medyczne- język angielski

Data publikacji: 2018/06/29, zmodyfikowano: 2018/08/03

Author

Autor: admin


Tłumaczenie medyczne- język angielski

Tłumaczenie medyczne- język angielski (28.06.2018)

W ostatni czwartek 28 czerwca 2018 roku wykonywaliśmy kolejne tłumaczenie konsekutywne dla naszych klientów. Tłumacz ustny języka angielskiego dokonywał przekładu podczas spotkania z zagranicznymi gośćmi na temat istoty onkologii na świecie oraz możliwości podjęcia rozwiązań w celu pokazania ważności tej dziedziny medycyny.

Mikrochirurgia w Polsce

Onkologia - tłumacz ustny medyczny

Goście, którzy przybyli do Warszawy zostali zaproszeni w celu podsumowania obecnej sytuacji badań mikroradiochirurgii w Polsce oraz przedstawienia działań fundacji oraz kampanii działających w temacie podwyższania wartości dziedziny onkologii. Spotkanie dzieliło się na cztery części. Nasi klienci przedstawiali pozytywne strony działania kampanii dla chorych na nowotwór oraz potrzebę bytu takich organizacji.  Spotkanie miało na celu ukazanie obecnej sytuacji onkologii w Polsce oraz przedstawienie ewentualnych możliwości współpracy w tym sektorze. Tłumacz był obecny podczas spotkania 5 godzinnego, do momentu wyjazdu gości klientów.

Tłumaczenie medyczne ustne

Tłumacz wydelegowany przez nasze biuro wykazał się specjalistyczną znajomością języka  angielskiego z branży medycznej oraz technologicznej, ponieważ na spotkaniu były umawiane również sposoby leczenia nowotworów. Warto dodać, że spotkanie, na którym omawiane były działania fundacji dla osób chorych na nowotwór pokazało zagranicznym gościom dążenie do wyznaczonych celów przez osoby zajmujące się fundacją.

Nasi klienci nałożyli również nacisk na rolę innowacyjności w  obszarze medycyny i fakt w jaki sposób wpływają one na rozwój gospodarki. Klienci zwrócili się również w stronę tematu organizacji Pracodawców RP i rozmawiali o tym, jakie działania mogą oni podjąć na rzecz rozwoju innowacyjnej medycyny w Polsce.

Całe spotkanie przebiegło bez problemów, po upływie sześciu godzin. Klient był bardzo zadowolony z jakości przekładu oraz z kontaktu z tłumaczem. Otrzymaliśmy informację, że klienci skorzystają z usług naszego biura gdy tylko pojawi się taka potrzeba. Jako biuro cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnym i przyszłościowym spotkaniu.

Summary
Tłumaczenie medyczne- język angielski
Article Name
Tłumaczenie medyczne- język angielski
Description
W czwartek 28 czerwca 2018 roku wykonywaliśmy kolejne tłumaczenie konsekutywne dla naszych klientów. Nasz tłumacz języka angielskiego dokonywał przekładu podczas spotkania z zagranicznymi gośćmi na temat istoty onkologii na świecie oraz możliwych do podjęcia rozwiązań w celu pokazania ważności tej dziedziny medycyny.
Author
Publisher Name
Biuro Tłumaczeń MIW
Publisher Logo