Tłumaczenie symultaniczne w Varso Place

Data publikacji: 2017/03/08, zmodyfikowano: 2017/11/30

Author

Autor: admin


Tłumaczenie symultaniczne w Varso Place

Dnia 2 marca 2017 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod najwyższy budynek w Polsce i Europie Środkowej – Varso Place. W uroczystości wzięli udział inwestorzy, przedstawiciele władz, w tym wiceprezydent miasta stołecznego Warszawy Pan Michał Olszewski oraz zagraniczni goście, na czele z gościem honorowym Prezydentem Republiki Słowackiej –Panem Andrejem Kiska. Tłumaczenie symultaniczne w Varso Place przebiegło bardzo sprawnie.

Tłumaczenie symultaniczne z j. słowackiego i angielskiego

Właśnie z uwagi na zagranicznych gości powierzono nam zadanie polegające na zapewnieniu tłumaczenia podczas całej części oficjalnej. Wykonaliśmy tłumaczenie symultaniczne z dwóch języków: z języka angielskiego oraz języka słowackiego. Na prośbę Klienta zapewniliśmy kompleksową obsługę tego tłumaczenia, wraz ze sprzętem potrzebnym do tłumaczenia symultanicznego.

O Varso Place – Tłumaczenie symultaniczne w Varso Place

Plac budowy Varso, na którym odbyło się wydarzenie położony jest na rogu ulicy Chmielnej i Alei Jana Pawła w Warszawie. Generalnym wykonawcą jest HB Reavis Construction – firma z grupy HB Reavis. Biurowiec mierzyć będzie 310 metrów wysokości, a jego zwieńczenie stanowić będzie 80 metrowa iglica. Budowa zakłada wyposażenie 53-piętrowego biurowca w dwa tarasy widokowe znajdujące się na wysokości 230 metrów. Z tarasów tych widoczna panorama sięgać będzie ponad 50 kilometrów w dal.

Tematyka związana z budownictwem oraz architekturą nie jest nam obca, dlatego też wykonanie zlecenia nie stanowiło problemu dla naszych Tłumaczy. Co więcej, możemy pochwalić się, że nasi Tłumacze wielokrotnie wykonywali tłumaczenia ustne podczas uroczystości, w których udział brały Głowy Państw, między innymi również Prezydent Andrej Kiska.

Mamy nadzieję, że obecność przedstawicieli naszego biura tłumaczeń pozwoliła wszystkim gościom na pełne włączenie się zorganizowaną uroczystość wmurowania kamienia węgielnego.