Tłumaczenie ustne ekspresowe

Data publikacji: 2018/06/08, zmodyfikowano: 2018/08/03

Author

Autor: admin


Tłumaczenie ustne ekspresowe

Tłumaczenie ustne ekspresowe (08.06.2018)

Atrium Tower Warsaw

Dnia 8 czerwca wykonywaliśmy kolejne tłumaczenie konsekutywne z języka angielskiego. Zapewnienie profesjonalnej obsługi językowej spotkania wymagało od nas pracy w ekspresowym tempie. Klientka zgłosiła się do naszego biura w piątek o godzinie 15:00, by zlecić nam tłumaczenie ustne konsekutywne na ten sam dzień, na godzinę 18:30.

Jako, że większość naszych kolegów – tłumaczy miało przydzielone zadania, musieliśmy przearanżować cały piątkowy kalendarz. Dzięki współpracy  wszystkich pracowników naszego biura udało się zapewnić doświadczonego tłumacza języka angielskiego na wyznaczony termin.

Tłumaczenie w Atrium Tower

Tłumaczenie miało miejsce w Atrium Tower przy alei Jana Pawła II, w siedzibie nowopowstałej organizacji o nazwie Międzynarodowy Instytut Dialogu i Sprawiedliwości. Tematyka spotkania obejmowała organizację wydarzeń kulturalnych dotyczących stosunków dyplomatycznych na Bliskim Wschodzie. Rolą naszego tłumacza było przełożenie kilku wystąpień zaproszonych gości, między innymi polskiego Imama Szyitów. Agenda spotkania była skonstruowana w ten sposób, że po wystąpieniach nastąpiła debata ze wszystkimi uczestnikami  wydarzenia, gdzie umiejętności naszego tłumacza również były nieodzowne. Konferencja przebiegała sprawnie i bez zakłóceń, dzięki czemu zakończyła się bez opóźnień, tj. w zakładanym czasie dwóch godzin.

Dla nas najważniejsze jest, że obsłużyliśmy kolejnego zadowolonego klienta i udało nam się to zrobić dzięki zgranej pracy całego naszego zespołu.

Summary
Tłumaczenie ustne ekspresowe
Article Name
Tłumaczenie ustne ekspresowe
Description
Dnia 8 czerwca wykonywaliśmy kolejne tłumaczenie konsekutywne z języka angielskiego. Zapewnienie profesjonalnej obsługi językowej spotkania wymagało od nas pracy w ekspresowym tempie. Klientka zgłosiła się do naszego biura w piątek o godzinie 15:00, by zlecić nam tłumaczenie na ten sam dzień, na godzinę 18:30.
Author
Publisher Name
Biuro Tłumaczeń MIW
Publisher Logo