Tłumaczenie w branży ubezpieczeń

Data publikacji: 2018/11/29, zmodyfikowano: 2018/11/29

Author

Autor: Rafał Ciecierski


Tłumaczenie w branży ubezpieczeń

Tłumaczymy w branży ubezpieczeń (29.11.2018)

Kontynuujemy nasz sezon tłumaczeniowy w najlepsze. Na dzień 15 listopada 2018 zostało wyznaczone kolejne tłumaczenie ustne. Tłumacz zapewniony z naszego biura udał się na przekład konsekutywny polsko – angielski i angielsko – polski, do niezwykle malowniczego miasta, jakim jest Kazimierz Dolny.

Branża finansowa jest branżą, która niewątpliwie wymaga niezwykłej dokładności. Każdy najmniejszy szczegół jest szalenie istotny w kontekście precyzyjnego wykonania całości zamierzonych celów. To wszystko sprawia, że tłumaczenia wspomnianej tematyki wymagają zapewnienia najwyższej jakości usług. Dokładnie z taką realizacją zgłosił się kolejny Klient do naszego Biura Tłumaczeń MIW.
Zleceniodawcą był potentat , jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych ubezpieczycieli w naszym kraju. Po dokonaniu szczegółowego rozeznania, co do potrzeb Klienta wybraliśmy idealnego specjalistę, którego oddelegowaliśmy do zrealizowania wyjazdowego tłumaczenia.

Tłumacz, który został przydzielony do wykonania tłumaczenia konsekutywnego polsko – angielskiego wybrał się do oddalonego o 45 km od Lublina – Kazimierza Dolnego. Wcześniej zostaliśmy poinstruowani telefonicznie przez Klienta, jak ten dokładnie widzi pracę tłumacza podczas konferencji i jakie ma oczekiwania. Przekład polegał na tłumaczeniu prezentacji gościa głównego, anglojęzycznego na język polski, wraz z późniejszymi, ewentualnymi pytaniami. Cała usługa trwała jedynie półtorej godziny, zatem zamknęliśmy się w jednym bloku tłumaczeniowym.

Podsumowanie

Kolejny zadowolony klient, wprawił nas w poczucie dumy z dobrze wykonanej pracy. Jest to dla nas szalenie istotne, aby do każdej, nawet tej z założenia stosunkowo niewielkiej realizacji podchodzić z największym zaangażowaniem, by grono naszych klientów stale się powiększało.

Summary
Tłumaczenie w branży ubezpieczeń
Article Name
Tłumaczenie w branży ubezpieczeń
Description
Kontynuujemy nasz sezon tłumaczeniowy w najlepsze. Na dzień 15 listopada 2018 zostało zamówione kolejne tłumaczenie ustne, tym razem w niezwykle malowniczym mieście, jakim jest Kazimierz Dolny.
Author
Publisher Name
Biuro Tłumaczeń MIW
Publisher Logo