Tłumaczenie w Warsaw Spire

Data publikacji: 2018/05/29, zmodyfikowano: 2018/08/03

Author

Autor: admin


Tłumaczenie w Warsaw Spire

Tłumaczenie szeptane w Warsaw Spire (29.05.2018)

W dniu 29 maja 2018 na zlecenie naszego Klienta, realizowaliśmy tłumaczenie szeptane polsko – francuskie w warszawskim Spire, przy placu Europejskim 1.

Tłumaczenie polsko – francuskie (szeptane)

Nie bez powodu za lokalizację zostało wybrane Warsaw Spire, albowiem wspomniane wyżej tłumaczenie realizowaliśmy do spółki z naszą zaprzyjaźnioną firmą WE Group Sp. z o.o. – właściciela marki WE Event i WE Catering, która była odpowiedzialna za zorganizowanie sali oraz zapewnienie cateringu. Klient również potrzebował zorganizowania tłumaczy polsko – francuskich, którzy byli odpowiedzialni za tłumaczenie szeptane dla kilku francuskojęzycznych gości. Tłumaczenie szeptane, jako rodzaj tłumaczenia symultanicznego ma to do siebie, że jest realizowane przez parę tłumaczy, pracujących na zmianę (dokładnie w ten sam sposób jak w przypadku tłumaczenia kabinowego).Tu z wsparciem przyszło nasze Biuro Tłumaczeń MIW.

Tłumaczenie konferencji prasowej

Całe wydarzenie było zorganizowane z okazji 10-lecia istnienia firmy logistycznej i skupiało się głównie na dalszych planach rozwoju firmy. Spotkanie rozpoczęło się od godzinnej konferencji prasowej na której było potrzebne tłumaczenie dla jednej francuskiej dziennikarki. Następnie po krótkiej przerwie kawowej, nastąpiła część oficjalna, podczas której nasze tłumaczki robiły przekład między innymi: wystąpienia CEO oraz dyrektora generalnego firmy, uroczystego wręczenia statuetek dla Klienta, Dostawcy i Pracownika, pokaz Toyoty oraz wisienki na torcie w postaci wykładu jednego z doktorów, który przedstawiał prezentację na temat sztucznej inteligencji.

Konferencja zakończyła się w ciągu czterech godzin zegarowych (czyli zmieściła się w jednym bloku tłumaczeniowym), a nasze Biuro Tłumaczeń MIW nie pierwszy już raz zebrało pozytywne opinie z tytułu zapewnienia profesjonalnego oraz rzetelnego przekładu językowego.

A oto kilka zdjęć z realizacji wydarzenia przez spółkę WE Group:

Summary
Tłumaczenie w Warsaw Spire
Article Name
Tłumaczenie w Warsaw Spire
Description
W dniu 29 maja 2018 na zlecenie naszego Klienta, realizowaliśmy tłumaczenie szeptane polsko – francuskie w warszawskim Spire, przy placu Europejskim 1. Nie bez powodu na lokalizację zostało wybrane Warsaw Spire, albowiem wspomniane wyżej tłumaczenie realizowaliśmy do spółki z naszą zaprzyjaźnioną firmą WE Group Sp. z o.o.
Author
Publisher Name
Biuro Tłumaczeń MIW
Publisher Logo