Wyjazdowe tłumaczenie ustne – branża rolnicza

Data publikacji: 2018/06/16, zmodyfikowano: 2018/08/03

Author

Autor: admin


Wyjazdowe tłumaczenie ustne – branża rolnicza

Wyjazdowe tłumaczenie ustne (12.06.2018)

12 czerwca 2018 roku jeden z naszych zagranicznych Klientów zlecił nam wyjazdowe tłumaczenie konsekutywne angielsko – polskie i polsko – angielskie, w oddalonym o 150 kilometrów od Warszawy, Lubrańcu – branża rolnicza.

Tłumaczenie w Lubrańcu

Nim doszło do spotkania w Lubrańcu, Klient miał kilka próśb do spełnienia. Najpierw tłumacz przydzielony z naszego Biura Tłumaczeń MIW wykonał telefon zapowiadający wizytę, następnie poinformował, że będzie zapewnione tłumaczenie konsekutywne oraz dopytał się, kto będzie obecny ze strony polskiej. Po uzyskaniu i przekazaniu informacji, dostaliśmy kolejną prośbę, aby tłumacz stawił się na lotnisku, żeby osobiście odebrać Klienta.

Branża rolnicza

Tłumaczenie ustne - branża rolniczaKlientami okazali się dwaj mili Panowie, którzy przybyli z delegacji z Danii. Z lotniska Panowie wraz z naszym tłumaczem udali się samochodem do Lubrańca, do jednej z tamtejszych firm.  Całe spotkanie, było spotkaniem handlowym z branży rolniczej, gdzie poruszane były takie kwestie jak: „Ambicje zagranicznej firmy – dlaczego Polska stanowi interesujący rynek oraz dlaczego sądzimy, iż firma może się przyczynić do wspierania naszych strategicznych celów w Polsce”, „…na jakich segmentach się w szczególności koncentrujemy i w jaki sposób nasz model prowadzonej działalności  zapewnia, iż grupa docelowa zawsze jest świadoma naszej obecności i ofert” oraz „na jakich kategoriach produktów się w szczególności koncentrujemy”. Następnie swoją prezentację przedstawiła polska firma. Całe spotkanie trwało łącznie 3 godziny.

Biuro tłumaczeń MIW

Feedback jaki dostaliśmy był dla nas wyjątkowy, gdyż Klient poinformował, że maila z poszukiwaniem firmy wysłał do 20 biur. Wybrał Biuro Tłumaczeń MIW, gdyż kontakt był najbardziej profesjonalny i przyjazny, a usługi świadczone przez naszego tłumacza sprawiły, że Klient był bardzo usatysfakcjonowany.

Summary
Wyjazdowe tłumaczenie ustne - branża rolnicza
Article Name
Wyjazdowe tłumaczenie ustne - branża rolnicza
Description
W dniu 12 czerwca 2018 roku jeden z naszych zagranicznych Klientów zlecił nam wyjazdowe tłumaczenie konsekutywne angielsko – polskie i polsko – angielskie, w oddalonym o 150 kilometrów od Warszawy, Lubrańcu - tłumaczenie powiązane z branżą rolniczą.
Author
Publisher Name
Biuro Tłumaczeń MIW
Publisher Logo