Tłumaczenie na konferencji – szkolenie zwierząt


Tłumaczenie na konferencji – szkolenie zwierząt

Klienci wracają do naszego biura tłumaczeń (27.11.2018)

Pragniemy z nieodpartą radością zakomunikować, że drugi rok z rzędu mieliśmy przyjemność obsługiwać powracającego do nas Klienta. W dniach 17-18 listopada 2018 roku na jednym z wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego wykonaliśmy tłumaczenie na konferencji na temat metod szkolenia zwierząt. Wydarzeniu towarzyszyło tłumaczenie symultaniczne polsko – angielskiego, które zostało wykonane przy pomocy naszego Biura Tłumaczeń MIW.

Przygotowania do konferencji, a tym samym do tłumaczenia zostały poczęte sporo wcześniej, bo już w czerwcu tego roku. Wtedy też otrzymaliśmy pierwszą informację, że Klient chciałby ponownie skorzystać z naszych usług. Z pierwszy rozmów już było wiadome, że konferencja będzie realizowana z dużo większym rozmachem. Klient zakładał obecność do 360 uczestników (przy 200 uczestnikach w roku ubiegłym). Finalnie, po głębszych rozmowach doszliśmy do porozumienia, że zapewnimy 100 odbiorników, jako, że część słuchaczy nie wymagała odsłuchu tłumaczeniowego.

Dowiedzieliśmy się również, że tematyka tłumaczenia będzie nieznacznie poszerzona względem zeszłego roku. Dzięki wcześniej zamówionej usłudze udało nam się z wyprzedzeniem zarezerwować parę tłumaczy, którzy idealnie pasowali do profilu konferencji, co oczywiście było wymogiem ze strony Klienta. Tłumaczenie udało się sprawnie zrealizować w 5 blokach tłumaczeniowych (3 bloki pierwszego dnia, 2 bloki drugiego dnia). Niewątpliwie wpływ na to miały udostępnione wcześniej materiały, które zostały skrupulatnie przestudiowane przez zapewnioną parę tłumaczy.

Tłumaczenie na konferencji na temat metod szkolenia zwierząt – podsumowanie

Nasze weekendowe tłumaczenie możemy podsumować słowami Klientki, która stwierdziła, że: „Zapewnioną obsługę tłumaczeniową chcielibyśmy mieć już zawsze przy naszych konferencjach.” To idealnie obrazuje, że współpraca z Biurem Tłumaczeń MIW popłaca.

Summary
Tłumaczenie na konferencji - szkolenie zwierząt
Article Name
Tłumaczenie na konferencji - szkolenie zwierząt
Description
W dniach 17-18 listopada 2018 roku na jednym z wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego wykonaliśmy tłumaczenie na konferencji na temat metod szkolenia zwierząt. Drugi rok z rzędu mieliśmy przyjemność obsługiwać powracającego do nas Klienta.
Author
Publisher Name
Biuro Tłumaczeń MIW
Publisher Logo