Google Analytics Summit Poland & CCE 2013- tłumaczenie


Google Analytics 22 października 2013 roku po raz pierwszy w Polsce odbyła się konferencja twórców i użytkowników Google Analytics pod oficjalną nazwą ”Google Analytics Summit Poland & CCE 2013”, zorganizowana przez firmę Bluerank oraz Marketing Online. Dotychczas takie spotkania organizowane były wyłącznie w Kalifornii, gdzie mieści się centrala Google oraz w nielicznych innych krajach na świecie, więc ogromnym wyróżnieniem była realizacja takiego projektu właśnie w Warszawie.

Spotkanie miało miejsce w samym centrum miasta – Multikino Złote Tarasy, na które bardzo licznie przybyły osoby, wykorzystujące na co dzień ogromne możliwości Google Analytics do celów biznesowych czy też prywatnych. W sumie na konferencji było 502 osoby. W takim miejscu nie mogło zabraknąć również naszego Biura tłumaczeń!

Ze względu na to, że głównymi prelegentami były takie osobowości jak na przykład: Clancy Childs (Product Manager w Google Analytics Premium) oraz Stefan Schnabl (Product Manager rezydujący w Mountain View ściśle zajmujący się Google Analytics), niezbędne było zapewnienie tłumaczenia symultanicznego języka angielskiego. Biuro Tłumaczeń MIW już nie po raz pierwszy realizowało usługi o bardzo zbliżonej tematyce, przez co nasi tłumacze rewelacyjnie wykonali tłumaczenie, które nasycone było specyficzną terminologią. Z przyjemnością możemy poinformować, że i tym razem nasze Biuro tłumaczeń świetnie wykonało swoją pracę.

Oto kilka zdjęć z konferencji:

Google Analytics Team   Google Analytics Team Team w koszulkach Google Slajd z Google Analytics Summit Slajd Google Analytics Summit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Budka tłumacza Analytics Clancy Childs