Pierwsze w tym roku tłumaczenie symultaniczne za nami.


Pierwsze w tym roku tłumaczenie symultaniczne za nami.

Tłumaczenie na ukraiński. Pierwsze w tym roku tłumaczenie symultaniczne za nami (2.02.2019)

1 lutego 2019 mieliśmy okazję, po raz pierwszy w tym roku, zapewnić naszemu zaprzyjaźnionemu Klientowi usługi tłumaczeniowe. Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza – bo to o nich mowa – zwróciła się do naszego Biura Tłumaczeń MIW z prośbą, o zapewnienie tłumaczenia symultanicznego wraz z wynajmem sprzętu. Nie pozostało nam nic innego, jak spełnić powyższą prośbę.
Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie było miejscem, które cały miniowy weekend gościło odbywające się targi rolne. Pierwszego dnia została zaplanowana Konferencja Rolno – Spożywcza, której inicjatorem była Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza. Z racji faktu, iż część zaproszonych uczestników, stanowili goście zza naszej wschodniej granicy, Izba zwróciła się do nas o zapewnienie polsko – ukraińskiego tłumaczenia symultanicznego. Do realizacji tłumaczenia wymagana była niezbędna aparatura. Dostarczyliśmy jedną kabinę, 50 odbiorników oraz pozostały sprzęt niezbędny do sprawnego przekład.

Tematyka konferencji, którą przyszło nam przekładać, dotyczyła (zgodnie z jej nazwą) sektora rolno – spożywczego. Poruszane były takie kwestie jak: aktualna sytuacja sektora, polityka promocji, potencjał produkcyjny i kierunki dalszego rozwoju. Dodatkowo, wygłaszane prezentacje dotyczyły również: handlu, konkurencyjności Polski i Ukrainy na rynku Unii Europejskiej, współpracy wspomnianych krajów w sektorze rolnym, czy alternatywnych źródeł energii w gospodarstwach rolnych.
Izba, dzięki trwającej już od dłuższego czasu współpracy z naszym biurem, zapewniła wcześniej niezbędne materiały, mając w świadomości fakt, jak bardzo duże ułatwienie stanowi to dla naszych specjalistów językowych.

Podsumowanie – tłumaczenie na ukraiński

Konferencja zakończyła się rezultatem bardzo dobrym dla wszystkich zainteresowanych. My się cieszymy, że możemy się pochwalić powyższą realizacją, oczekując jednocześnie na kolejne, miejmy nadzieję nieodległe, tłumaczenia.

Summary
Pierwsze w tym roku tłumaczenie symultaniczne za nami.
Article Name
Pierwsze w tym roku tłumaczenie symultaniczne za nami.
Description
Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza zwróciła się do naszego Biura Tłumaczeń MIW z prośbą o tłumaczenie na ukraiński, symultaniczne wraz z wynajmem sprzętu.
Author
Publisher Name
BT MIW
Publisher Logo