Tłumaczenie dla producenta oprogramowania ECM


Tłumaczenie dla producenta oprogramowania ECM

W dniach 15-16 marca 2018 mieliśmy przyjemność obsługiwać największego niezależnego producenta oprogramowania ECM w Europie.

Dwudniowe spotkanie odbywało się w siedzibie Klienta w Warszawie.

Brali w nim udział przedstawiciele wszystkich działów w firmie, którzy w języku angielskim omawiali zachodzące zmiany w obecności między innymi prezesa firmy, który z pochodzenia jest Niemcem. Wcześniej od godzin porannych Prezes rozmawiał również z polskojęzycznymi pracownikami. Po stronie naszego Biura Tłumaczeń stało zapewnienie tłumaczy, którzy posiadali odpowiednie doświadczenie w tłumaczeniach związanych z systemami informatycznymi. Pierwszą usługą było tłumaczenie konsekutywne w kombinacji językowej polski – niemiecki i niemiecki – polski podczas rozmów Prezesa z pracownikami. Po rozmowach przyszła pora na pracę tłumaczy symultanicznych, którzy dokonywali przekładu z języka angielskiego na język niemiecki oraz z niemieckiego na angielski.

Dodatkowo jako, że było to tłumaczenie symultaniczne Klientowi był potrzebny również niezbędny sprzęt. Niestety sala konferencyjna, w której odbywało się spotkanie była zbyt mała do zainstalowania dwuosobowej kabiny tłumaczy wraz z wymaganym osprzętem. Po konsultacji z Klientem podjęliśmy decyzję o zapewnieniu przenośnego zestawu do tłumaczeń – tour guide. Wspomniany system idealnie sprawdza się do tłumaczeń na niewielkich przestrzeniach i jednocześnie jest dużo prostszy do obsługi, ponieważ w jego skład wchodzą jedynie nadajniki, które zawierają mikrofon do którego tłumacze dokonują przekładu oraz odbiorniki dla uczestników, które posiadają słuchawkę w której mogą usłyszeć tłumaczenie z nadajników. Cały zestaw jest bezprzewodowy i działa na falach radiowych.

Podsumowanie – tłumaczenie dla producenta oprogramowania

Ostatecznie całe spotkanie zakończyło się z powodzeniem i ponownym zadowoleniem ze strony Klienta. Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług, w zakresie tłumaczeń ustnych w językach obcych!

Summary
Tłumaczenie dla producenta oprogramowania ECM
Article Name
Tłumaczenie dla producenta oprogramowania ECM
Description
W dniach 15-16 marca 2018 mieliśmy przyjemność obsługiwać największego niezależnego producenta oprogramowania ECM w Europie. W dwudniowym spotkaniu, które odbyło się w siedzibie Klienta w Warszawie, udział wzięli przedstawiciele wszystkich działów firmy.
Author
Publisher Name
Biuro Tłumaczeń MIW
Publisher Logo