Tłumaczenie symultaniczne – j. angielski 25.08.2017


Tłumaczenie symultaniczne – j. angielski 25.08.2017

Tłumaczenie symultaniczne – j. angielski 25.08.2017

Nasze biuro tłumaczeń po raz kolejny wykonało tłumaczenie symultaniczne w kombinacji językowej angielski – polski na zamówienie jednej z instytucji państwowych. Całość zlecenia odbyła się w dniu 25.08.2017 w Warszawie i trwała cztery godziny. W trakcie wydarzenia z przekładu skorzystało dwadzieścia pięć osób zaproszonych na konferencję.

Pulpit tłumacza- tłumaczenie symultaniczne Podczas spotkania nasi tłumacze wykonali przekład związany z cyfryzacją Internetu. Przed wydarzeniem Klient udostępnił nam liczne materiały odnoszące się do przemówień występujących prelegentów, co pozwoliło nam na dobranie odpowiedniej pary tłumaczy, biegłej w tej dziedzinie. Klient udostępnił nam również listy nazwisk gości oraz informacje o zajmowanych przez nich stanowiskach – dzięki temu uniknęliśmy sytuacji, w której nazwisko danej osoby zostało błędnie powtórzone oraz pozwoliło to na usprawnienie przebiegu spotkania. Zawsze dokładamy starań aby wykonywane przez nas tłumaczenia przebiegały płynnie, tak aby zagraniczni goście mogli w pełni zrozumieć treść mówioną przez prelegenta. Ogromnie doceniamy zaangażowanie Klienta w przygotowanie do zlecenia, bardzo cenimy sobie taką współpracę, ponieważ wpływa ona na komfort pacy Tłumacza oraz jakość jego pracy. Tłumaczenie symultaniczne to ogromne obciążenie dla osób je wykonujących, dlatego każda tego typu pomoc jest dla nas bardzo ważna. Wcześniejsze zaznajomienie się z poruszanymi kwestiami w trakcie konferencji pozwala nam na zagwarantowanie najwyżej jakości przekładu.

Tłumaczenie symultaniczne

Bardzo cieszymy się z kolejnego powierzonego nam zlecenia tłumaczenia konferencyjnego. Największą nagrodą za naszą pracę jest zadowolenie Klienta. Bardzo cenimy otrzymane opinie o sprawnie przeprowadzonej usłudze. Ogromnie dziękujemy za kolejne przekazane nam zlecenie i zaufanie, którym obdarzył nas Klient. Serdecznie zapraszamy do kontaktu niezależnie od lokalizacji spotkania, ponieważ zlecenia tłumaczeń ustnych wykonujemy na terenie całej Polski!