Tłumaczenie techniczne ustne dla Bouygues Immobilier


Tłumaczenie techniczne ustne dla Bouygues Immobilier

Tłumaczenie techniczne ustne dla Bouygues Immobilier 19.09.2019

W dniu 19 czerwca 2019 wraz WE Group zapewniliśmy kompleksową obsługę spotkania 50 osób zaproszonych przez Bouygues Immobilier. WE GROUP było odpowiedzialne za zapewnienie sali konferencyjnej z cateringiem, a Biuro Tłumaczeń MIW odpowiadało za zapewnienie tłumaczenia symultanicznego polsko – angielskiego oraz niezbędnego sprzętu tłumaczeniowego.

Spotkanie, które mieliśmy przyjemność obsługiwać odbyło się w budynku Zebra Tower, na dwunastym piętrze, gdzie Goście mogli podziwiać piękny widok na Warszawę. Uczestnikom w pakiecie z wynajmem sali został zapewniony także catering.

Grupie zagranicznych gości swoje usługi zapewniło nasze Biuro Tłumaczeń MIW, które dostarczyło aparaturę do tłumaczeń z jedną kabiną i 50 odbiornikami, a także parę tłumaczy symultanicznych w kombinacji językowej polski – angielski.

Tłumaczenie techniczne

Tłumaczenie techniczne ustne Tematyką spotkania była bioróżnorodność, a szczególnej uwadze został poświęcony projekt, premiujący budownictwo przyjazne środowisku (głównie roślinom i ptakom). W związku z techniczną tematyką, zwróciliśmy się z prośbą do Klienta o zapewnienie materiałów dla tłumaczy, co zaowocowało przekazaniem programu oraz prezentacji osób występujących. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i przydzieleniu zlecenia tłumaczom technicznym, wykonany przez nas przekład, jak i cała usługa spotkały się ze szczerą pochwałą ze strony organizatorów.

Tłumaczenia ustne oraz pisemne to nie jedyne usługi, które oferujemy. Chętnie zaoferujemy naszym Klientom wynajem powierzchni biznesowych. Oprócz wspomnianej Zebra Tower, w ofercie WE GROUP są również sale stadionie PGE Narodowy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.