Tłumaczenie w Business Centre Club


 

Logo Business Centre Club 6 października 2013 roku zapewniliśmy obsługę tłumaczeniową podczas konferencji pn. „Polskie Forum Płatności Zbliżeniowych i NFC”, która odbyła się w siedzibie Business Centre Club przy Placu Żelaznej Bramy w Warszawie. Spotkanie miało na celu zaprezentowanie najnowszych zastosowań technologii płatności zbliżeniowych i NFC, a organizatorem forum był portal NFCidea.pl. Do głównych uczestników forum należały tak znaczące firmy jak: MasterCard, Gemalto czy Giesecke & Dievrent. Z uwagi na to, że gośćmi konferencji były osoby z Polski i zagranicy, nasze Biuro Tłumaczeń zorganizowało tłumaczenie symultaniczne języka angielskiego.

I tym razem nasi tłumacze świetnie przełożyli treść spotkania, stosując specjalistyczne, branżowe słownictwo. Całość konferencji przebiegła bez przeszkód, a co najważniejsze wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z jakości i poprawności tłumaczenia.

Przed rozpoczęciem konferencji uczestnicy konferencji budka tłumaczeniowa Uczestnicy konferencji w BCC Stoisko MasterCard Miejsce wydawania odbiorników oraz wejście na salę Kabina tłumaczy

 

Organizatorzy konferencji

 

 

 

Tłumacze biura tłumaczeń MIW w czasie przerwy