Tłumaczenie w Spektrum Tower


Tłumaczenie w Spektrum Tower

Tłumaczenie w Spektrum Tower – otwarcie lokalu (17.07.2018)

Dnia 17.07.2018 w godzinach porannych mieliśmy okazję realizować usługę tłumaczenia konsekutywnego polsko – angielskiego dla  Klienta, który  otwierał jeden z lokali odzieżowych w Spektrum Tower, na ulicy Twardej w Warszawie.

Spotkanie, podczas którego nasz Tłumacz wykonał przekład, miało charakter typowo biznesowy i dotyczyło uroczystego otwarcia butiku jednej z najbardziej popularnych marek bieliźniarskich na świecie.

Tłumaczenie ustne włoski Podczas spotkania bardzo szczegółowo omówiono plan rozwoju i współpracy właścicieli nowo otwartego butiku z przedstawicielami i opiekunami włoskich butików tej samej marki. Obie strony wyraziły chęć prowadzenia kooperacji w taki sposób, aby nowy butik stał się jednym z najbardziej prestiżowych lokali w całej Europie i stanowił wizytówkę marki.

Tłumacz ustny z angielskiego

Pomimo włoskiego pochodzenia gości zagranicznych, spotkanie odbyło się w języku angielskim, którym posługiwała się delegacja z zagranicy. Tłumacz zapewniony przez nasze Biuro Tłumaczeń MIW musiał operować płynnym angielskim, a także posiadać bogate doświadczenie w przekładach z branży biznesowej oraz modowej, przy spotkaniach face to face. Bardzo ważnym czynnikiem było dokładne oraz rzetelne przełożenie wszystkich wytycznych, które każda ze stron miała do przekazania.

Tłumaczenia podczas spotkań biznesowych wbrew pozorom nie należą do najprostszych. Tłumacz wykonujący  takie zlecenia oprócz wiedzy merytorycznej w zakresie biznesu, musi posiadać ogromne wyczucie taktu, które pozwoli na przekazanie proponowanych warunków , tak aby strony doszły do porozumienia.

Jak zawsze dołożyliśmy najwyższych starań, aby dobrać najlepszego możliwego kandydata, dla którego żadne z powyższych wyzwań nie stanowiło przeszkody.  Spotkanie zakończyło się sukcesem, ponieważ obie strony wypracowały warunki i plan dalszej współpracy, a my ogromnie cieszymy się, że mogliśmy w tym uczestniczyć J

Summary
Tłumaczenie w Spektrum Tower
Article Name
Tłumaczenie w Spektrum Tower
Description
Dnia 17.07.2018 w godzinach porannych mieliśmy okazję realizować usługę tłumaczenia konsekutywnego polsko – angielskiego dla  Klienta, który  otwierał jeden z lokali odzieżowych w Spektrum Tower, na ulicy Twardej w Warszawie. Pomimo włoskiego pochodzenia zagranicznych gości, spotkanie odbyło się w języku angielskim, którym posługiwała się ich delegacja.
Author
Publisher Name
Biuro Tłumaczeń MIW
Publisher Logo