Tłumaczenie z włoskiego – spotkanie biznesowe

Data publikacji: 2018/04/11, zmodyfikowano: 2018/08/03

Author

Autor: admin


Tłumaczenie z włoskiego – spotkanie biznesowe

3 kwietnia 2018 roku nasze Biuro Tłumaczeń miało przyjemność realizować od godziny 11.00  tłumaczenie konsekutywne polsko-włoskie, podczas spotkania biznesowego w siedzibie Klienta, na ulicy Kuropatwy.

Rozmowy polsko-włoskie

Tłumaczenie ustne włoskiW spotkaniu brało udział dwóch Polaków oraz dwóch Włochów. Rozmowa nie wymagała zagłębiania się we wszystkie szczegóły techniczne, dotyczące produktów marki włoskiej (producenta projektorów iluminacji budynków). Omawiano jedynie strategię handlu, sytuację rynkową oraz próbowano zrobić dobre wrażenie na Włochach, w tym zapewnienie poczucia komfortu w kwestii możliwości wypowiadania się w języku ojczystym. Po spotkaniu Klient wraz z przedstawicielami włoskimi przeniósł się do restauracji  na ulicy Puławskiej, gdzie kontynuowane były rozmowy obydwu stron. Towarzyszył im nadal tłumacz zaangażowany przez nasze Biuro Tłumaczeń MIW. Warto podkreślić, że Klient przygotował nas bardzo dobrze do spotkania, udostępniając wcześniej wszystkie niezbędne informacje oraz materiały dotyczące spotkania. Jest to bardzo istotne, ponieważ tłumacze pomimo doświadczenia, które posiadają zawsze mogą się jeszcze lepiej przygotować do swojej pracy oraz uniknąć niepotrzebnego zaskoczenia, wynikającego z na przykład wewnętrznej terminologii , stosowanej w firmach.

Jeden blok tłumaczenia, tłumaczenie z włoskiego – spotkanie biznesowe

Całe spotkanie ostatecznie zamknęło się w czterech godzinach zegarowych (jeden blok tłumaczenia) i zostało zwieńczone uśmiechami na twarzach wszystkich zainteresowanych. My natomiast poprosiliśmy Klienta o feedback, czy udało się ostatecznie nawiązać długoterminową współpracę.

Summary
Tłumaczenie z włoskiego - spotkanie biznesowe
Article Name
Tłumaczenie z włoskiego - spotkanie biznesowe
Description
W dniu 3 kwietnia 2018 roku nasze Biuro Tłumaczeń miało przyjemność realizować całodzienne tłumaczenie konsekutywne polsko-włoskie, podczas spotkania biznesowego w siedzibie Klienta, na ulicy Kuropatwy w Warszawie.
Author
Publisher Name
Biuro Tłumaczeń MIW
Publisher Logo