Wynajem sprzętu do tłumaczeń i symultanka

Data publikacji: 2019/06/12, zmodyfikowano: 2019/10/02

Author

Autor: admin


Wynajem sprzętu do tłumaczeń i symultanka

Symultaniczne z wynajmem sprzętu 12.06.2019

Nieczęsto zdarza się, żeby nasze Biuro Tłumaczeń MIW jednego dnia miało dwa biznesowe tłumaczenia ustne. Taka sytuacja miała jednak miejsce 12 czerwca 2019, gdzie oprócz opisanego w poprzednim artykule, rosyjskiego tłumaczenia konsekutywnego, zorganizowaliśmy również tłumaczenie symultaniczne, polsko – angielskie z zapewnieniem sprzętu tłumaczeniowego.

Wynajem sprzętu do tłumaczeń

Wynajem sprzętu do tłumaczeń
headphones and receivers on the chairs at conference hall

Informację o realizacji tłumaczenia przyjęliśmy z dużym zadowoleniem. Powodem tego był powracający Klient, który już w zeszłym roku organizował to szkolenie i w wyniku satysfakcji z naszych usług, ponownie zwrócił się do nas z prośbą o obsługę pod kątem językowym. Tegoroczna edycja, podobnie jak ta z zeszłego roku dotyczyła międzynarodowych trendów w zarządzaniu flotą, ale w odróżnieniu od poprzedniej tłumaczona była jedynie do połowy wykładów. Druga połowa była bowiem prowadzona przez zagranicznego gościa, ale posługującego się biegle językiem polskim. W skład usługi wszedł również wynajem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych, w tym 1 kabina dla angielskich tłumaczy, 60 odbiorników na podczerwień dla uczestników oraz cała niezbędna aparatura do wykonania przekładu. Szkolenie, zgodnie z zapowiedzią odbyło się w godzinach 9:30 – 12:30, czyli zmieściło w jednym bloku tłumaczeniowym.

Dzięki początkowym ustaleniom, mającym na celu rozeznanie w zleceniu oraz dopasowaniu odpowiedniej oferty dla Klienta, udało nam się dowiedzieć, że szkolenie cieszy się na tyle dużym zainteresowaniem, że urosło ono do rangi cyklicznej (odbywającej się raz do roku). Klient ze swojej strony zapewnił nas, że możemy liczyć na kontakt z jego strony przy kolejnych szkoleniach, gdyż oferowane przez nasze Biuro Tłumaczeń MIW usługi w pełni spełniają jego oczekiwania.