Tłumaczenie podczas Orlen Warsaw Marathon

Data publikacji: 2017/04/24, zmodyfikowano: 2017/11/30

Author

Autor: miw


Tłumaczenie podczas Orlen Warsaw Marathon

Artur Kozłowski - zwycięzca maratonu - tłumaczenie podczas Orlen Warsaw MarathonW niedzielę 23 kwietnia 2016 po raz kolejny mieliśmy przyjemność wykonać tłumaczenie konsekutywne z języka angielskiego w trakcie  konferencji prasowej po Orlen Warsaw Marathon. To już kolejna edycja wydarzenia podczas której nasi tłumacze wykonali tłumaczenie podczas Orlen Warsaw Marathon.

Orlen Warsaw Marathon to obecnie jedna z największych imprez biegowych na terenie Polski, która ściąga nie tylko tysiące zawodników z całego świata ale również rzesze fanów sportu. W tym roku odbyła się już piąta edycja biegu. Chociaż pogoda nie dopisała, to nie odstraszyło to tysięcy zawodników od biegu – w tym roku udział w Orlen Warsaw Marathon wzięło ponad 36 tysięcy uczestników.  Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 09:00 – wtedy na znak pistoletu startowego rozpoczął się bieg.  Zwycięzcą maratonu został Kenijczyk Felix Kimutai, natomiast w biegu OSHEE 10 km Dmytro Lashyn pochodzący z Ukrainy. Mistrzostwo Polski w maratonie mężczyzn  wywalczył po raz kolejny Artur Kozłowski.

Po zakończonym maratonie odbyła się konferencja prasowa z wybranymi uczestnikami wydarzenia. Wykonane przez nas tłumaczenie dotyczyło przekładu pytań dziennikarzy i odpowiedzi zwycięzców podczas indywidualnych wywiadów. Zawodnicy, z którymi były przeprowadzane wywiady , pochodzili głównie z Afryki, USA, Ukrainy i Włoch. Spotkanie dziennikarzy z uczestnikami biegu odbywało się w biurze prasowym Orlen Warsaw Marathon w Miasteczku Biegaczy na błoniach Stadionu Narodowego.  Tłumaczenie rozpoczęło się o godzinie 12:00 i trwało przez prawie dwie godziny.

Dziękujemy za zaufanie w kolejnej edycji tego niesamowitego wydarzenia

Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny mieliśmy możliwość wykonania przekładu podczas Orlen Warsaw Marathon. W przeciągu kilku ostatnich lat nasi tłumacze uczestniczyli w wydarzeniu i wspierali uczestników biegu w komunikacji z dziennikarzami. Gratulujemy zwycięzcom i już nie możemy doczekać się kolejnej edycji wydarzenia! 🙂