Rafa koralowa z MKiDN


Tłumaczenie ustne, język angielski W dniu 30.01.2015r. w godzinach od 10.45-12.00 u budynku Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego odbyło się spotkanie z Ministrem Środowiska Związku Australijskiego – Gregiem Huntem, podczas którego wykonywaliśmy tłumaczenie konsekutywne. 

Tematem sesji była ochrona Wielkiej Rafy Koralowej Australii według zaleceń Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO – temat niełatwy, unikatowy. W debacie zarówno ze strony australijskiej, jak i polskiej udział wzięły osoby szczebla ministerialnego oraz liczni ambasadorowie. Tłumaczenia dotyczyło kombinacji językowej polski – angielski.

Spotkanie można zaliczyć do jak najbardziej udanych nie tylko ze względu na sprzyjającą atmosferę, ale również na pracę, którą wykonał tłumacz. Dzięki doświadczeniu osób, z którymi pracujemy, możemy zagwarantować  100% satysfakcję z oferowanych przez nas usług. Również tłumaczeń ustnych, które do najłatwiejszych nie należą. Klient w postaci MKiDN jak zwykle był ukontentowany współpracą. Oby więcej takich spotkań! 🙂